piatok 11. marca 2016

Maľovať či nemaľovať? Toť otázka!

Zdravím, milé dámy, som tu a zase nejdem nič recenzovať :D Maximálne tak môj postoj k šminkám...

K napísaniu tohto článku ma doslova dokopali moji kolegovci mužského pokolenia. V poslednom možno aj roku som do práce chodila úplne nenamaľovaná, ani žiadna špirála, proste nič. Beďar nebeďar, kašlala som na seba. V pondelok som ale na svojom pracovisku (na samotke u lesa :D) rozmýšľala, že na čo mám toľko vecí, keď ich skoro rok nepoužívam. Vyhodiť? To kde ste videli? :D A tak som v utorok zapotila pred babami, že "od zajtra sa maľujem?"

Nooo... V stredu som si ráno stihla dať akurát tak špirálu. A NIKTO SI TO ANI NEVŠIMOL!!! :D Takže v utorok som si dala na ksicht make-up, na oči niečo málo tieňov a samozrejme špirálu. To už si ľudia všimli. A začali s chválami. A hlavne muži (ako inak) A ja? Ja som z toho mala zmiešané pocity...

Dnes, čiže v piatok, som sa rozhodla pre make-up, hnedú linku pod oči a so špirálou som si dala záležať. No to ste mali vidieť... Zopár chlapov snáď zabudlo, kde má pracovisko, čo sa otáčali. A tie komentáre, že "Wow!" alebo "Ty kde ideš po práci? Na ples?" alebo "Ty sa nemôžeš do práce takto maľovať, si moc nebezpečná!" ..... :O Tiež mi bolo od niekoľkých ľudí z kancelárie povedané, že som krásna aj bez make-upu. No a fčil co??

Ja som len čučala s otvorenými ústami a nevedela čo na to povedať. Mala som pocit, že som to snáď prehnala, či čo. Pritom sa tak napríklad Paulinka maľuje bežne. Vierka, tá je odbornica vo farebných experimentoch na očiach. A potom mi to Andy vysvetlil "Vieš, ľudia si už odvykli, morská víla tu už dlho nebola a zrazu toto!" Morská víla preto, lebo som kedysi chodila prevažne len v tyrkysových a svetlo-modrých či fialových tieňoch :)

Došla som k záveru, že neviem prijímať komplimenty. Je zaujímavé, že keď ma pochválila žena, tak som sa usmiala a povedala ďakujem, no keď to bol muž, nevedela som ako reagovať. Síce bolo v mojom živote v poslednej dobe veľa zlého a negatívneho, tiež je pravda, že mám doma milujúceho muža, ale to predsa neznamená, že prestanem koketovať...či?

Normálne vám poviem, moje milé, že mám
dilemu maľovať sa do práce či nie? Som z toho celá nesvoja. Ak sa ale rozhodnem sa do práce maľovať, budem dúfať, že si na to všetci veľmi rýchlo zvyknú a prestanú to komentovať.

Článok asi za veľa nestojí, možno aj preto, že je celý zase o mne :D ale nejako sa vyventilovať musím a akosi s tým idem zaťažovať práve vás :) Hádam odpustíte :)

Mám vás rada :* R

opýtajte sa ma na ask.fm

2 komentáre:

  1. tvoj článok ma pobavil :D ľudia sú na toto veľmi hákliví, aj ja som si to už všimla :D na fotke ti to svedčí :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť