Translate

nedeľa 3. novembra 2013

Nedeľu večer by mal niekto zrušiť...

... bo potom veľa stresujem a rozmýšľam a polemizujem...

zdroj
Holíč je "len" dsaťtisícové mesto, vôbec neni veľké, na Bratislavu ani Trnavu nemá (prirodzene). Je normálne aby sme tu mali päť donáškových fastfoodových služieb? Áno je, máme doma letáky od všetkých piatich "firiem" a nejako ma to irituje. Ako keby človek už ani variť nevedel, alebo skôr sa mu nechce (!) variť. Smutné. Samozrejme, že aj ja tieto služby využívam, hlavne v dni, keď nestíham, ale vlastne objednávam len od jednej a tej istej pizzérie a väčšinou si objednávam cestoviny, brokolicu so zemiakmi, morčacie s ryžou alebo palacinky s ovocím. Neviem si pomôcť, ale myslím si, že tolko donášiek je pre toto mesto (ak sa to vôbec dá nazvať mestom) privela. Potom že máme nezdravú mládež, viete čo ich tam cez víkend stojí v rade?


zdroj
Mám taký pocit, že vám prestanem komentovať príspevky na blogoch. Vždy, keď sa na svoje komentáre pozriem spätne, tak mám hlavu v dlaniach a neviem či sa mám smiať alebo plakať. Ak mi raz začas niekde chýba čiarka, alebo si (fakt len niekedy :D ) pomýlim i/y, tak sa to snáď ešte prežiť dá. Predsa len som zo školy vyliezla pred nejakou dobou. No keď komentujem a bud mi chýba v jednom či dvoch slovách písmenko, alebo mi tam pre istotu chýba celé slovo, tak to je troška katastrofa :D Som si vedomá, že moja klávesnica na noťasi si robí čo chce a niektoré písmenká naozaj vynechávajú ked píšem trocha rýchlejšie, ale to neospravedlňuje moju lenivosť si po sebe skontrolovať, čo som napísala. A potom si toho všimnem... Hrôza des :D V každom prípade dúfam, že moje kometáre chápete ;)


zdroj
Zo všetkých strán sa na mňa pozerajú volby. Ani neviem koho voliť, politiku nijako zvlášť neriešim ani neuznávam. Nikoho z tých ľudí, ktorý sa na mňa pozerajú z plagátov a reklám nepoznám. Mám akože niekoho voliť podľa toho čo aktuálne vraví? Ak sa na tento blog dostane niekto z Trnavského kraja, tak poprosím v komente o radu koho voliť. V tomto smere som bezradná.8 komentárov:

 1. s názvom príspevku sa stotožňujem. Nedele večer sú síce taká pohoda, ale vždy už človek rozmýšľa, že zajtra zase do práce. Okrem nedele večera by som zrušila aj pondelky :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. šak toto, v nedelu večer ma napadajú také veci o ktorých by som normálne nejako neuvažovala a to iba preto aby som nemyslela na to, že zajtra zase do práce... a áno súhlasím, aj pondelky by mohol niekto zrušiť :D

   Odstrániť
 2. Na mna takto nastastie nedele neposobia, skor nemam rada september ten na mna posobi ako najhorsi mesiac a este nikdy nepriniesol nic dobre..este dobre ze uz je prec :)

  Inak pozyvam na narodeninovu giveaway o GUCCI RUSH 75ml, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/10/najlepsia-giveaway-ever.html

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to ti závidím, že na ťa nedele takto nepôsobia... Na mňa tak škaredo pôsobí zase január :D a ten ešte len bude.

   Odstrániť
 3. jéj, ty si z Holíča, to je skoro 'za humnami' :D no teda máte tam dosť tých donášok, škoda že aj keď sú Malacky blízko, do našej zapadnutej dediny ani len pizzu nedovezú :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. áno som z Holíča a popravde žiadna výhra :D ... zaujímavé, že k vám nevozia, by mali aspoň nejaký keš z toho...

   Odstrániť
 4. tie fastfoody ma akosi desia ja som si tam ešte nikdy nič nekupila a ani nekupim, nad tym sa netrap ake i,a y napišeš toneni žiadna katastrofa ja tiež pisať neviem minule som v slove historicky napisala hystoricky ale aj tak mi to tvrde Y tam stále pasuje viac :))) Inak pekny blog mimochodom som tiež Romana:))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. šak toto, tiež fastfoody nemusím, ani si od nich neobjednávam, nekupujem, len raz za čas z jednej pizzerky... ja som si neni dávno tiež toto slovo "historický" musela vyhladávať v gúgli lebo som nevedela aké i/y tam má byť :D hehe samá Romča to tu je :) a ďakujem ;)

   Odstrániť