Translate

piatok 21. februára 2020

Počas toho, ako mi cudzí muži okupujú záchod...

...som si spomenula, že mám polofunkčný blog. K tým cudzím mužom na mojom záchode: už tretí deň nám robia stupačky. Teda asi, ja o tom nemám šajnu. Už tu dnes boli plynári, namontovali nové hodiny, otestovali (na mojom extrémne znečistenom sporáku) či plyn funguje a odišli.

Mám za to, že stupačky sú už hotové bo teraz tu mám pravdepodobne murárov aby zamurovali to čo pred tým zbúrali. Asi vám to moc nedáva zmysel. Ani mne... Ešte majú prísť vraj elektrikári aby vymenili ventilátore na záchode aj v kúpeľni.

Aby som to skrátila - nechaj ženskú doma, keď má doma asi piatich mužov, ktorí keď sa jej spýtajú na čokoľvek o technických veciach domácnosti, tak im neodpovie bo jej to znie ako mongolčina...😒

A keď sa ženská odhodlá zavolať svojmu chlapovi, aby mu povedala čo je vo veci a prijala od neho nejaké inštrukcie, tiež to znie ako mongolčina. Nuž tak ženská ide za okupantmi na záchode, povie čo povedal pán tvorstva a ... aj tak sa to spraví všetko úplne inak.

Ak za mnou ešte raz prídu a budú sa ma zase niečo pýtať (v mongolčine), oblejem ich kofolou!! A vysypem na nich slané tyčinky..

Mimochodom, keďže mi ten záchod vyrvali z jeho miesta a je položený na chodbe... áno presne tak, doma si nemôžem vykonať potreby. Ale nič to, pred činžiakom máme toitoiku. Veď kto netúži po tom vidieť svojho suseda ako mu treba?

Keď tak sledujem moje myšlienkové aj telesné pochody, neviem či bol dobrý nápad vypiť pohár vody, dve kávy a jeden čaj...

😃

Želám pekný víkend

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára